Jdi na obsah Jdi na menu
 


Můj rok 2012

Tak jsem tu po hodně dloooooouuuuuuhééééééééé době. Nenapsala jsem sem nic asi tak 7 měsíců a změnilo se toho strašně moc.

Můj bráška Vojtíšek roste fakt jak z vody, za 14 dní bude mít první narozeninovou oslavu - sejdou se u nás babičky, dědové, tety, strejdové a naši dva bratránci. To už se moc těším.

Nemůžu tu popsat co všechno se dělo od narození mýho brášky, protože bych to psala hodně moc dlouho.

Každopádně musím říct, že už je to rarach ...... v 9,5 měsících začal lézt (těsně před Vánocema, ale stromeček to vydržel   )  no a teď už všude vleze a trošku ho nestíháme hlídat. Ale já se o Vojtíka starám a mamince a tatínkovi hodně pomáhám. Hlásím, když leze někam kam nemá, nebo když strká do pusy něco co nemá a když mamka potřebuje, tak se ho snažím zabavit, nebo třeba na chvilinku pohlídat a tak.  Sem tam mu dám napít nebo najíst.

Chodit se bráškovi ještě nechce, to asi bude nadýl, ale i tak je ho plný byt Každý večer před spaním, když si já i bráška vypijeme mlíčko, tak nás nechají rodiče ještě chvíli řádit na gauči - nejradši mám, když po mě Vojtíšek leze a tak a vypadá to, že se pereme. On leze pořád sem a tam a líbí se mu, když ho jako honím.

Jinak já chodím do školky,  moc se mi tam líbí a mamka s Vojtíškem mě vyzvedávají po spaní, tedy kolem půl 3 a ve středu a v pátek už po obědě ve 12:15, protože zrovna jedou z plavání z Litoměřic - Vojta miluje vodu, od 7mi měsíců chodí na plavání kojenců a je to opravdu potápka   Taky každý večer, jakmile mamka řekne, že jdem dělat cáky cáky do vany, tak se může zbláznit a moc se těší.

Protože je babička Lovosická v důchodu, začla mě od ledna vodit do školky ráno ona, aby mamka nemusela budit Vojtíška - protože si klidně vychrupuje do půl 8 i třeba do 8. Občas mě i vyzvedne a spím u nich a ráno mě zase odvede do školky. To se mi moc líbí. U babiček je stejně fajn.

a protože už jsem unavená, tak končím a jdu na kutě. Mějte se všichni krásně

 

Náhledy fotografií ze složky bráška Vojtík

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář